MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

DENAR Mimarlık Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri A.Ş okul yapılarının yanı sıra, ticari yapılar, iç mekan ve konsept uygulamaları konusundaki projeleri ile sektördeki başarılı firmalar içerisinde yer aldığı gibi eğitim yapıları için arge yaparak, farklılaşmayı başarabilmiştir.

Arsa verilerinin analizi ile başlanan ve binanın son bileşeninin montajı ile bitirilen sürecin başarısında, DENAR Mimarlığın geçmiş deneyimlerinin ışığında, niteliği yüksek yeni yapılar tasarlamak istemesinin etkisi oldukça büyüktür. 2015 yılında Eğitimcilerin Seçtiği En İyi Okul Mimarisi ödülünü ve Sing of the City Awards  Premium Proje ödülünü alarak özel okul mimarisindeki farklı uzmanlığını kanıtlamıştır.

DENAR Mimarlık Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri A.Ş sektörde ilkleri ve özellikli projeleri hayata geçirme konusunda sadece özel okul gayrimenkulleri değil “tema parklar, film stüdyoları ve müzeler” konusunda da kapsamlı arge çalışmaları yapmıştır. “Hayallerin Ötesinde“ sloganıyla yola çıkan, Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ise bir ilki olan Midwood İstanbul Film Stüdyo Kompleksi’nin mimari projesi DENAR Mimarlık Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri A.Ş tarafından yapılmıştır.


KURUCU ORTAKLARIMIZ

EMİN GÜNAL
DİDEM GÜNAL

EKİP

AMİR REZA NABATCHİAN Y. Mimar Lisans - İran Zercan Üni. / 2007
Yüksek Lisans – İst.Aydın Üni. / 2014 
ESRA KANBUROĞLU Mimari Restoratör Lisans – Beykent Üni. / 2012
GALİP VOLKAN BABACAN İç Mimar Lisans - Maltepe Üni. / 2009
Y. Lisans - Maltepe Üni. - Tez
JALE SARI Y. Mimar Lisans - Mersin Üni. / 2009
Y. Lisans - İ.T.Ü. / 2013


BİZDEN