GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME

DENAR Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş, özel okul gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri iyi gözlemleyip analiz ederek, faaliyetlerine 2013 yılında başlamıştır. DENAR Proje Geliştirme, kurulduğu yıldan itibaren incelediği sayısız proje ile yatırım için en uygun projenin belirlenmesinde göz ardı edilemeyecek bir deneyim kazanmıştır.

DENAR Proje Geliştirme, sektördeki tüm gayrimenkul projelerine oranla özel okul gayrimenkul projelerinin, yatırımcısına geri dönüş hızı açısından, ciddi farklılık gösterdiğini öngörmüş ve bu anlamda uzmanlık kazanmayı tercih etmiştir.

Özellikle özel okulların büyüme trendlerine bağlı olarak lokasyon seçimi, gelişen bölgelerin takibi, pazar analizi, fizibilite, imar mevzuatı, gayrimenkul hukuku konularında bilgi, birikim ve deneyime sahip DENAR Proje Geliştirme, hayata geçirdiği 32 özel okul gayrimenkul projesi ile sektöre öncülük etmektedir.

2018 ve sonrası için DENAR Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş'nin hedefleri arasında, yeni özel okul markaları için, anahtar teslim şeklinde yenilikçi gayrimenkul projelerini hayata geçirmek ve global vizyonu çerçevesinde yaratıcı dünya projeleri üretmek yer almaktadır.

2016 yılının Ekim ayında temeli atılan, Türkiye’den Dünya film endüstrisine bir armağan olan, Midwood İstanbul Stüdyo Kompleksi’nin gayrimenkul proje geliştirmesi DENAR Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından yapılmıştır.

DİDEM GÜNAL
Genel Müdür
HÜNKAR ÇAĞIL TÜRKYILMAZ
Genel Müdür Yardımcısı